Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Център
Водна палата
125 000 €
244 478.75 лв.

(1 984 €, 3 880.37 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 19:26 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 108 пъти.
Площ:
63 m2
Етаж:
5-ти от 5
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Оферта 43455. Агенция за недвижими имоти ИНВЕСТА предлага отлично поддържан и частично обзаведен двустаен панелен апартамент. Имотът предлага перфектна комбинация от тихо централно местоположение, функционално разпределение и инвестиционен потенциал. Апартаментът се намира само на 5 минути от квартал Капана и Главната пешеходна улица на гр. Пловдив. В непосредствена близост до Водната палата и река Марица, и само 100 метра от спирка на градски транспорт, магазини, заведения и паркови зони. Добре поддържана панелна сграда с контролиран достъп и асансьор. Осигурен свободен паркинг пред блока за живущите в сградата. Апартаментът се състои от хол, кухня, спалня, баня с тоалетна, коридор, дрешник и една тераса, разкриваща чудесна гледка към Стария град. Изложение изток-запад. Монтирана е вътрешна изолация. Кухненско оборудване: готварска фурна, котлони и абсорбатор. Ел. уреди: почти нова автоматична пералня и климатик за отопление и охлаждане. Поради централното си местоположение и близостта до туристическото сърце на Пловдив, имотът е идеален за живеене за хора, които ценят градския динамичен живот или за дългосрочно отдаване под наем. Агенцията разполага с ключ за огледи на имота.
Особености
Панел
Асансьор
Обзаведен
Контрол на достъпа
За контакт:
0888527872
Агенция:
ИНВЕСТА
0888527872; 0899979184
ИНВЕСТА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2003 г.
investa.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, Офис бул. '6-ти септември'180